Kuznia

Kuźnia to strona o projekcie MF


#31 2013-03-03 16:48:21

Witchking

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 255
Punktów :   

Re: VCMI mini mody

Jeśli ma to być alternatywa kościanego smoka to na czymś musi zyskiwać. Pamiętaj, że smok lata a kościany golem nie.

Offline

#32 2013-03-03 16:53:04

Bistro22

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 121
Punktów :   

Re: VCMI mini mody

Ta Witchking ale to propozycja Lorda Hawka z tą alternatywą z resztą jak by mu dać regenerację zdrowia to i tak ma ciekawe statystyki jak i tą umiejętność. Chociaż ja go oceniałem nie jako alternatywę tylko nową istotę nie wiem jakie masz co do niej plany ale Hobbit ma rację nie może on być silniejszy od Smoków czy takich istot jak Behemot , Anioł czy Gigant ponieważ było by to bez sensu sam pomyśl jak by to wyglądało ale sam pomysł z dodaniem takiej istoty jest dobry.

Przygotowałem dźwięki mp3 dla Kościanego Golema i Wilkołaka pełen opis znajdziecie w dokumentach tekstowych zawartych w folderach z odpowiednią jednostką do nich dopasowaną a tutaj link : http://speedy.sh/585Gq/Homm-III-dzwieki … nostek.rar . Starałem się odpowiednio je dobrać i dopasować do sytuacji mam nadzieję że się przydadzą bo po co powtarzać już istniejące dźwięki

Ostatnio edytowany przez Bistro22 (2013-03-03 22:05:14)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-master-game.pun.pl www.otwockkraszewskiego.pun.pl www.laurowa.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl www.teatr-przedmiotu.pun.pl