Kuznia

Kuźnia to strona o projekcie MF


#1 2012-11-04 18:33:40

Witchking

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 255
Punktów :   

Propozycje nowego miasta

Tematy tego typu zawsze cieszyły się duża popularnością. Być może zamieszczone tutaj projekty staną się dla nas źródłem pomysłów. Zapraszam do uruchomienia fantazji:)

Offline

#2 2012-11-04 19:46:52

Hobbit

GKH TEAM

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 156
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Rozumiem, że te miasta miałyby być, podobnie jak Modern Forge i Ziggurat, umiejscowione po Rozliczeniu?

Jeśli tak - ciekawa zdaje mi się być realizacja VARN-u oraz Kolonii (zdają się być co prawda porzucone, ale można zapytać XELa i Vade Parvisa o zdanie w razie czego). Pierwsze mogłoby zastępować Tower, drugie zaś Inferno.

Historia jest stosunkowo łatwa do opowiedzenia - zarówno Starożytni, jak i Kreatorzy mają co robić na Enroth po Rozliczeniu, szczególnie że wcale nie musieli stamtąd uciekać.


IMMA CORMORANT BITCHES

Offline

#3 2012-11-04 20:06:36

Witchking

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 255
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Na kolonie zwróciłem uwagę już jakiś czas temu:) Świetne miasto i pasuje do świata po rozliczeniu.

Offline

#4 2012-11-04 20:13:11

Mosqua

GKH TEAM

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 147
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

W pewnych okręgach mój pesymizm jest już przysłowiowy, ale chyba to trochę za wcześnie na kombinacje do nowego miasta?

Witchking:Temat to raczej luźny zbiór pomysłów niż nowe projekty(zajmuje czerwony)

Offline

#5 2012-11-04 20:52:31

Yami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Wichuś skończ wszystkie starsze to pogadamy
A moim zdaniem Varn nie pasuje, to jest robienie kolejnego Forge, jakby jeszcze oprócz strażników były jeszcze jakieś jednostki w klimacie Egipskim to już by było połączenie Bastionu i Forge i do waszego modu juz to nie pasuje. Kolonia juz lepiej jako zastępca inferno po rozliczeniu, z tym że można czytac że po Rozliczeniu wszystkie demony opuściły ten świat. Możecie zrobić że pojawiają się nowi, ale możecie też zrezygnować z Inferno co było by sensowne, można by podmienić Zigguratem inferno nawet bardziej bo elfów mi będzie brakować
http://heroes3towns.com/?town=palace&page=arts  myślę że powinieneś kontynuować to co juz zacząłeś i i nic więcej prócz tych 3 miast. Swoją drogą zrób nomada w klimatach arabskich by tu pasował a oryginał podmień jakąś jednostką, przy czym wydaje mi się że na koniu go najlepiej zostawić. Co do pozostałych jednostek dla tego zamku może zobacz na Age of Wonders, tam jednostki nomadów mogły by pasować.

Offline

#6 2012-11-04 21:08:15

Mosqua

GKH TEAM

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 147
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Jeżeli robić już jakiś koncept, to na sam przód zająć się warstwą fabularną. Łatwiej będzie podczepić konstrukcję miasta pod fabułę, niż fabułę pod miasto. Tutaj najlepiej by się nadawał Art, bo on ma główny szkielet fabularny i co ważniejsze wątki. Ja tam mam częściowe dane, ale to i nadal to nie jest wszystko i nie chciałabym popsuć czegoś, co Art już wymyślił.

Offline

#7 2012-11-04 21:32:24

Hobbit

GKH TEAM

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 156
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

A moim zdaniem Varn nie pasuje, to jest robienie kolejnego Forge, jakby jeszcze oprócz strażników były jeszcze jakieś jednostki w klimacie Egipskim to już by było połączenie Bastionu i Forge i do waszego modu juz to nie pasuje

Why not? Świątynia VARN w MM6 była typowo egipska i można stwierdzić, że była najbliżej reprezentowania technologii Starożytnych. To co miał tworzyć Kastore było jego własnym wymysłem jedynie na bazie technologii Niebiańskich Kuźni, zaś Modern Forge pochodzi z zupełnie innej planety. To zresztą mógłby być powód wyłonienia się spod ziemi kolejnych świątyń VARN (trochę jak Conflux), co byłoby idealnym rozwinięciem fabuły.

Starożytni kontra "Obcy" - jestem za. No i przy okazji byłoby jakieś nowe dobre miasto.

A Palace... Po Rozliczeniu mogłoby być z tym nieco ciężko.


IMMA CORMORANT BITCHES

Offline

#8 2012-11-04 21:45:56

Witchking

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 255
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Ale MF reprezentuje właśnie starożytną technologie. Mi VARN też w tym wszystkim nie do końca pasuje.

Offline

#9 2012-11-04 21:47:09

Yami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Pasuje do heroes nie do modyfikacji.
Kolejne lata po rozliczeniu i starożytni przypominają sobie o planecie która podobno jest zniszczona? Poza tym jest już Forge i to zbyt podobne, fajne jest MM jako seria że to łączy, ale tutaj wejdziemy w skrajność i zrobimy z niego Starcrafta z większą ilością ras.

Offline

#10 2012-11-05 08:21:13

Bistro22

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 121
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Hm macie wiele ciekawych pomysłów a co powiecie na http://heroes3towns.com/?town=kremlin&page=units np. zamiast Cytadeli lub Twierdzy albo na to miasto : http://heroes3towns.com/?town=tartar&page=units nie było jeszcze Tartaru pasował by zamiast Inferno bo jak wiadomo stare Inferno trochę się przejadło ale to tylko małe propozycje jak każda z powyższych z resztą ^^

Offline

#11 2012-11-08 18:40:35

nowe miasto

Gość

Re: Propozycje nowego miasta

Najchetniej w h3 widziałbym miasto (nazwe wymyślcie)
A oto jednostki:
1poziom-LEPERKAUN
2poziom-satyr>faun
3poziom-osetnica
4poziom-druid
5poziom-?
6poziom-?
7poziom-modliszka

#12 2012-11-08 18:49:19

Witchking

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 255
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Pozwoliłem sobie usunac powtórzenie posta. A rozwiniesz się troche? Jakieś grafiki oisy albo coś

Offline

#13 2012-11-08 19:20:23

bobson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

obrazek miasta na stronie http://heroescommunity.com/viewthread.p … genumber=3
a jednostki(modliszke i pare innych moge wysłac na maila

Offline

#14 2012-11-08 20:45:49

Hobbit

GKH TEAM

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 156
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Najchetniej w h3 widziałbym miasto (nazwe wymyślcie)

BEST IDEA EVER x2 (Set)


IMMA CORMORANT BITCHES

Offline

#15 2012-11-17 08:33:11

Bistro22

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 121
Punktów :   

Re: Propozycje nowego miasta

Hm no tak dziwne Miasto można by nazwać Ruiną Pradawnych he he albo Świątynią hm masz ciekawy pomysł więc spróbujemy go troszkę rozwinąć - Jednostki w Mieście : 1poziom-LEPERKAUN <?>
2poziom-Satyr > Faun <?>
3poziom-Osetnica > Dzika Osetnica <wiem nie najlepiej brzmi>
4poziom-Druid > Arcy Druid
5poziom-Błotny Wąż > Bagienny Wąż
6poziom-Pełzacz > Świątynny Pełzacz <to tylko propozycja>
7poziom-Modliszka > Starożytna Modliszka .  Okej co do bohaterów , wyglądu miasta i pozostałych rzeczy to już niech autor tego pomysłu wymyśli ja tylko dokończyłem rozwój jego jednostek a przynajmniej tych na które miałem jakiś mały pomysł przydały by się też jakieś screeny

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samstudchemul.pun.pl www.lisiepysie.pun.pl www.pokemon-shadow-black.pun.pl www.zakonrycerzysolamnijski.pun.pl www.witchcraft.pun.pl