Kuznia

Kuźnia to strona o projekcie MF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Inne
  •  » CZELUŚĆ - pomysł na nowe miasto

#16 2013-02-16 14:42:44

Saki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: CZELUŚĆ - pomysł na nowe miasto

Kopu, kopu, kop - i odkopałem temat.

Nie wiem, jak z samym projektem, czy w takiej fazie pozostaje, czy jednak są szansę na jego rozwinięcie, jednak uważam, że sam pomysł jest absolutnie znakomity - kreatywny, oryginalny i szalenie interesujący. Bardzo podobałaby mi się koncepcja, a i wydaje mi się, że wtedy cały projekt MF byłby całkowitym spełnieniem wizji świata po kataklizmie, jak i stałby się chyba najbardziej monumentalnym modem, gdyby(oczywiście, jest to tylko moje gdybanie i pozostanie to w sferze marzeń, ale co tam) wszystkie miasta zastąpić jakimiś frakcjami, które rozwinęły się po kataklizmie - co pewnie nie tylko mi, ale i ekipie tworzącej mod po głowie chodzi - a i zachowanie mocno zmodyfikowanych odpowiedników jednej, dwóch, czy trzech frakcji z oryginalnej gry. Taka idea byłaby znakomita, i może teraz, gdy już sesja żegna mnie czule, zastanowię się nad jakimś innym konceptem zamku(kwestie balansu, itp. mógłbym wtedy pozostawić komuś innemu, gdyż nie jestem mistrzem mechaniki HoMM).

Chciałbym się dowiedzieć, jak tam obecnie mają się zapatrywania ekipy na pomysł hobbita?

Offline

#17 2013-02-16 15:50:39

Set

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 99
Punktów :   

Re: CZELUŚĆ - pomysł na nowe miasto

Koncept jest bardzo dobry, ale chyba już to gdzieś kiedyś pisałem
Wizja świata po kataklizmie to dokładnie to, do czego zmierzamy =)

Niestety realizacje różnych koncepcji trwają o wiele dłużej niż samo ich tworzenie. A trochę ich się już nazbierało i mamy kolejkę XD Jeżeli zaczniemy coś działać w kierunku tej frakcji to z pewnością jeszcze nie w tym roku =|


ZGOP na zawsze

Offline

  • Index
  •  » Inne
  •  » CZELUŚĆ - pomysł na nowe miasto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiarules.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl www.air17.pun.pl www.fifa-jaslo.pun.pl